☎️ +38 (067) 501-01-66    ☎️ +38 (050) 523-56-46
Bankir@banksinfo.kiev.ua  ✉ Digital@banksinfo.kiev.ua
Image
Image
Image
kbs-izdat.com
Image

VUSO вже понад 20 років працює на українському ринку страхування. Наразі представництва компанії у 32 містах України

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Компанія має рейтинг “uaAA” фінансової стійкості та володіє 50 ліцензіями, з яких 34 - на добровільні види страхування та 16 - на обов’язкові. 

Вже кілька років поспіль VUSO є одним із лідерів у сфері інтернет-страхування та перша страхова компанія, яка впровадила систему продажів електронних полісів. Така система  передбачає продаж і отримання страховки без відвідування офісів. Завдяки цій системі продажів послуг клієнт може швидко та самостійно оформити страховий поліс, не виходячи з дому.  Станом на зараз майже 50% продажів страхових полісів здійснюються через інтернет. За останній рік кількість таких оформлень через сайт  та чат-боти у Вайбері та Телеграмі зросла на 8,7%. Одночасно із запуском інтернет-продажів в компанії почала функціювати можливість дистанційного врегулювання страхових випадків.

Протягом цього часу компанія неодноразово очолювала рейтинги незалежних ресурсів та отримала численні нагороди. 

За результатами роботи у першому півріччі 2021 компанія потрапила в рейтинг “ТОП-10 ризикових страхувальників за виплатами”, сформований журналом “Insurance TOP” та  посіла перше місце серед страхових компаній за показником частки вимог, врегульованих в строк від 60 до 90 днів з дати ДТП. Середній показник швидкості врегулювання подій в компанії - 30 днів.

CK VUSO входить до ТОП-10 страхових компаній з надання послуг автострахування та добровільного медичного страхування. За версією Insurance TOP ПрАТ “VUSO” очолює рейтинг із туристичного страхування.

Вже три роки поспіль компанія виборює першість як страховик-онлайн. У 2020 році VUSO отримала нагороди:

  • від Національної премії Insurance TOP у номінації “Лідер зі страхування туристів за кількістю укладених договорів”;
  • “Страховик-онлайн”, “Страхування без меж”, “Автостраховик року — КАСКО”, “Автостраховик року — ОСЦПВ” за версією журналу “.Бізнес”.

Окрім того, ділове видання “.Бізнес” визнало компанію як “Відповідального роботодавця”, а Голову Правління Андрія Артюхова — “Лідером трансформації”.

Традиційно юридичний департамент VUSO входить до переліку “Best Legal Departments 2021”, яке формує видання “Юридична практика”. Цьогоріч VUSO була єдиною компанією, яка представляла сектор страхування.

Щороку коло партнерських зв’язків компанії збільшується. Станом на зараз компанія співпрацює з відомими банками України, а саме: Укргазбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Ощадбанк, ПРАВЕКС-БАНК, Кредо Банк. Також партнерами компанії є ELDORADO.UA, COMFY, AnexTour, WOG, SOCAR та інші.

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter