☎️ +38 (067) 501-01-66    ☎️ +38 (050) 523-56-46
Bankir@banksinfo.kiev.ua  ✉ Digital@banksinfo.kiev.ua
Image
Image
Image
kbs-izdat.com
Image

ЄТС — 15 РОКІВ НА РИНКУ ТУРИСТИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Цієї осені компанія «Європейське туристичне страхування» відсвяткувала свій п’ятнадцятий день народження. Із моменту заснування в Україні у 2006 році ЄТС надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму та подорожей.

Засновниками компанії в Україні були Europäische Reiseversicherung AG (ERV Австрія і Німеччина), тож багато років на ринку України компанія працювала під брендом ERV. У 2019-му ЄТС офіційно увійшла до складу однієї з найбільших незалежних страхових груп Euroins, що працює на Центральному та Південно-Східному європейських ринках страхування, і з 1 жовтня 2019 року продовжила роботу на ринку України під товарним знаком «ЄТС» — Європейське туристичне страхування. Тож, об’єднавши понад 100-річний досвід роботи, знання та любов до справи, компанія вже 15 років поспіль є спеціалізованим страховиком, який піклується про туристів.

За п’ятнадцять років своєї роботи компанія досягла значних висот у страховому бізнесі і стала безперечним лідером зі страхування туристів в Україні. У 2021 році компанія отримала десяту нагороду поспіль в щорічній Національній премії Insurance TOP у номінації «Найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів». Також за свою роботу компанія отримала звання «Лідер туристичного страхування» за підсумками XIV Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року-2019» та звання «Краща страхова компанія в туристичному страхуванні за 2021» за підсумками XVI Всеукраїнського конкурсу «СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ ГОДА - 2021», у 2020-му здобула «Фінансовий Оскар-2020» у номінації «Туристичне страхування»; та багато інших нагород.

«Європейське туристичне страхування» — єдина страхова компанія в Україні, яка є повним членом ITIA (Міжнародний альянс туристичного страхування). Це найбільше у Європі об’єднання міжнародних компаній, які пропонують продукти туристичного страхування. Засновниками Асоціації виступили 17 компаній, зокрема і ПрАТ «ЄТС». Штаб-квартира ITIA розташована в Мюнхені, нині в Альянсі представлені компанії з 18 країн світу.

Сьогодні з ЄТС співпрацюють понад 500 турагентів і туроператорів, серед яких лідери ринку — TPG, Tez Tour, Pegas Touristik, TUI Україна та інші. Серед партнерів компанії — один з найбільших банків України ПриватБанк і національний авіаперевізник МАУ. 20 жовтня 2021 року було підписано договір про співпрацю між страховою компанією ЄТС та туристичною компанією ANEX TOUR в Україні строком на три роки. Таким чином, з 1 листопада 2021 року клієнти туроператора ANEX TOUR в Україні вирушають в подорож під надійним страховим захистом ПрАТ «Європейське туристичне страхування».

На початку осені компанія ЄТС виграла тендер, і вже з 4 жовтня у візових центрах VFS GLOBAL кожен охочий зможе оформити страховий поліс ЄТС для отримання візи, в т.ч. із метою працевлаштування, безпосередньо при поданні документів.

Придбати страховий поліс ЄТС у режимі офлайн можна як в офісі, так і через партнерську мережу компанії. У режимі онлайн — на сайті компанії, за допомогою мобільної версії сайту та чат-ботів у месенджерах Viber та Telegram, а також через системи бронювання партнерів компанії: національного перевізника авіакомпанії МАУ, найбільших на ринку України агентств із продажу авіаперевезень, таких як Tickets.ua, дочірніх компаній Any Way Any Day, OneTwoTrip в Україні та інших компаній, в системи бронювання яких інтегровано страхові продукти ЄТС, що значно спрощує процес купівлі полісу одночасно з авіа-, залізничними та іншими квитками.

Протягом останніх років, звісно, за винятком 2020-го, ЄТС щороку страхує понад 1,5 млн туристів. Також щороку компанія врегульовує в середньому 15 тис. страхових подій з туристами, а щорічна загальна сума страхових виплат становить близько 100 млн грн. За 10 місяців 2021 року компанія застрахувала понад 1 622 тис. туристів та зареєструвала 16 758 страхових події з туристами, загальна сума страхових виплат за цей період становила 77 млн 468 тис. гривень. Лідерство компанії саме у виплатах є одним із головних показників сумлінності та надійності страхової компанії.

Із початку пандемії компанія «ЄТС» вивела на ринок страховий продукт, що покриває ризики, пов’язані з COVID-19. В умовах страхування передбачено відшкодування медичних витрат на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування застрахованої особи у разі її захворювання на COVID-19. На початку 2021 року програма страхування медичних витрат була розширена покриттям обсервації під час подорожі при виявленні у туристів захворювання на COVID-19 після прибуття до країни призначення.

Компанія «Європейське туристичне страхування» вдячна всім своїм клієнтам та партнерам за довіру і продовжує активно працювати для українських туристів, щоб допомогти їм уникнути додаткових витрат і фінансових втрат у непередбачених ситуаціях до, під час та після подорожей.

Будьте певні, ЄТС і надалі буде ЗАВДЖИ ПОРУЧ У ВСЬОМУ СВІТІ!

 

 

Редакція МФ Клубу «БАНКИРЪ»

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
creditplus
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image